Antalya OrmansporOrman Genel Müdürlüğü'ne bağlı "Antalya Orman Bölge Müdürlüğü" tarafından Antalya ilinde kurulmuş bir spor kulübüdür. 3 sezon boyunca 3. Lig'de mücadele etmiştir.

1991-1992 sezonu öncesinde hükümetin isteğiyle amatör kümede mücadele eden SarıkamışsporPazarsporVezirköprüsporKırıkhansporKadıköysporSilifkespor ve Ardeşenspor ile birlikte 3. Lig'e alındı[1] ve tarihinde ilk kez profesyonel liglerde mücadele etmeye başladı. 3 sezon 3. Lig'de mücadele etmesinin ardından, 1993-1994 sezonunda, 3. Lig 5. Grup'ta, Yeni Milasspor'un 3 puan gerisinde kalarak 12. sırada yer aldı ve amatör kümeye düştü.

2012-2013 sezonunu Antalya 1. Amatör Ligi A Grubu'nda şampiyon olarak tamamlayarak Antalya Süper Amatör Lig'e yükseldi.

 

Antalya Orman Spor Web Sitemiz
Çok yakında Yayında...

  

MİSYONUMUZ

 

Çocukların ve Gençlerin bedenen ve ruhen gelişmeleri için gerekli olan sporları en sağlıklı ve kaliteli biçimde yapabilecekleri ortamı hazırlamak. Türk Basketboluna ve Milli Takımlara oyuncu kazandırmak. Kulüp bütçesine katkı sağlayacak Öz kaynaklar yaratmak.

 

VİZYONUMUZ

 

Çocukların ve Gençlerin zihinsel gelişiminin yanında, dürüst, ahlaklı, sağlıklı, sosyal yönden gelişmiş, çok yönlü, katılımcı, duyarlı, sorumluluk sahibi birer birey olarak yetişmeleri için eğitimler vermek ve spor camiasına kazandırmak.